Targi Pracy w Lublinie, 17 lutego 2017

bannery praca17 1000x350 460x160 Targi Pracy w Lublinie, 17 lutego 2017

 

Zapraszamy na Targi Pracy w Lublinie 17 lutego, gdzie czeka ponad 70 wystawców, a wśród nich InfoPraca.pl.  

Na Targach dowiesz się, jakie warunki proponują pracodawcy w Polsce i za granicą, a na stoisku InfoPraca.pl, jak założyć i prowadzić swój profil kandydata, by mieć dostęp do najlepszych ofert pracy i aplikować na nie. Doradzimy, jak napisać CV i jak dobrze prezentować się podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Oferty pracy są bardzo różne. Od opiekunki osób starszych w Holandii po pracownika linii produkcyjnej w fabryce Skoda w Czechach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w branży motoryzacyjnej, logistycznej, technicznej, metalowej, elektronicznej, przemysłu spożywczego,  AGD, żywnościowej, kosmetycznej, opiece oraz rolnictwie  – mówi Dorota Kulik, kierownik projektu.

Jeśli planujesz podjąć pracę w innym kraju koniecznie przyjdź na wykład „Bezpieczne wyjazdy za granicę” (godz. 10:30). Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy podzielą się praktycznymi wskazówkami, które pomogą uniknąć ewentualnych błędów i rozczarowań.

Sprawdź swoje możliwości

Na targach sprawdzisz także możliwości zmiany swojej sytuacji zawodowej i zatrudnienia w różnych branżach w Polsce. Finanse, nieruchomości, prawo, IT – to tylko niektóre z nich.

Nie zabraknie również ofert pracy w call center i ogólnopolskich sieciach handlowych. Osoby zainteresowane pracą w służbach mundurowych mogą spotkać się z ekspertami z Wojskowej Komendy Uzupełnień czy Nadbużańskiego Oddział Straży Granicznej.

Targi to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie oczekiwania stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom, z drugiej – zweryfikować własne predyspozycje i umiejętności – podkreśla Dorota Kulik.

Dla osób, które szukają zmian i chcą  wyzwolić się z ograniczających schematów myślenia i zobaczyć swoją przyszłość zawodową z zupełnie innej perspektywy WUP przygotował wykład „Sfery Kariery” (godz. 11:30).

Zainteresowani pozyskaniem środków na założenie własnej działalności gospodarczej znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące  tworzenia biznes planów oraz procedur formalnych rejestracji firmy na wykładzie „Czas na przedsiębiorczość” (godz. 12:30).

 

Targi Pracy w  Lublinie, 17 lutego (piątek) 2017 r., 9:00-15:00, Hala A Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl