Social media specialist dla królowej

britain 1296168 640 460x403 Social media specialist dla królowejElżbieta II ponownie szuka Social Media Specialisty. Przypomnijmy, że dokładnie rok temu  została zatrudniona na to stanowisko nowa osoba.

Proponowane stanowisko to umowa na zastępstwo, czyli można uznać, że poprzednia pracownica poradziła sobie z obowiązkami, ale postanowiła założyć rodzinę. Co ciekawe, stanowisko Social Media Specalisty straciło najwyraźniej na wartości, gdyż poprzednio oferowano 55.000 Funtów rocznie, a teraz już tylko 30.000.

Zatrudniony pracownik będzie odpowiadał za wszystkie konta social mediowe Królowej.

Poza stanowiskiem Digital communications officera, na którego termin przesyłania zgłoszeń już upłynął, Buckingham Palace oferuje również pozycję Asystenta (21.000 Funtów rocznie). Na to stanowisko podania można składać do jutra. Mimo iż to pozycja asystenta, oczekuje się od kandydata zarówno umiejętności obsługi materiałów fotograficznych i video jak i mocnych umiejętności analitycznych. Jedno jest pewne – takie doświadczenie w CV daje niebagatelną przewagę nad innymi social media ninjami!