Koszula, która się nie plami i nie przyjmuje zapachów

Labfresh INDUO shirts2 453x460 Koszula, która się nie plami i nie przyjmuje zapachówWażne spotkanie z klientem, a ty właśnie wylałeś na siebie kubek z herbatą? Stres podczas rozmowy kwalifikacyjnej był tak duży, że teraz w autobusie wszyscy odsuwają się od ciebie, bo pachniesz cokolwiek nieświeżo? Gdybyś założył koszulę INDUO nie miałbyś tych problemów.

Zlokalizowany w Amsterdamie startup Labfresh stworzył technologię o nazwie INDUO, która ma zapewniać pełną świeżość koszuli i sprawiać, że będzie ona niewrażliwa na plamienie, zapachy a także prawie się nie będzie gniotła. Do tego wszystkiego, w dotyku ma przypominać bawełnę. Brzmi jak bajka prawda? Koszula której nie tylko prawie nie trzeba prasować, ale dodatkowo można ją nosić znacznie dłużej niż tradycyjną bawełnianą czy wiskozową.

Na razie koszule nie są jeszcze sprzedawane masowo. Startup dopiero zbiera na nie fundusze za pomocą Kickstartera. Ma kosztować między 100 – 120 euro. Nie mało jak za jedną koszulę, ale za to jeśli będzie można nosić ją bez obaw o wygniecenie, zalanie czy zapaszek, to może warto! Na pewno taka koszula byłaby idealna przed rozmową kwalifikacyjną.

źródło:Kickstarter.com