Degustator czekolady w niepełnym wymiarze godzin

chocolate mousse 2003011 640 460x306 Degustator czekolady  w niepełnym wymiarze godzinJeść czekoladę, smakować ją, próbować i jeszcze dostawać za to pieniądze? Taka przyszłość czeka na degustatora czekolady zatrudnionego przez firmę Mondelez.

Mondelez to światowy producent czekolady, który wykupił większość innych producentów i dziś odpowiada za takie marki jak Oreo, Milka, Cadbury. Do swojego ośrodka badawczego – Mondelēz International’s Reading Science Centre, firma poszukuje obecnie degustatora czekolady oraz testera napojów czekoladowych i kakao.

Oba stanowiska mają dość skromne wymagania: pasję do testowania i degustowania, szczerość kiedy chodzi o wydawanie opinii, chęć próbowania nowych produktów, komunikatywność oraz dobrą znajomość angielskiego.  Są też stanowiskami w niepełnym wymiarze godzin (w przypadku pracy przy czekoladzie obejmują 7,5 godz. Tygodniowo –w godzinach 9.30 – 12:00 od  wtorku do czwartku, a w przypadku czekolady w płynie opcję 4 dwugodzinnych spotkań od poniedziałku do czwartku. Nie wiadomo jakie wynagrodzenie firma proponuje, ale zdecydowanie podkreśla, ze konkurencyjne.

Niektórzy mogą uważać, że praca przez zaledwie 7,5 godziny w tygodniu nie jest jakąś świetną propozycją, zwłaszcza że godziny pracy są dość sztywne i nie pozwalają na łączenie obowiązków z inną pracą (poza pracę w godzinach popołudniowych), ale sami pomyślcie jak wyglądalibyście po kilku tygodniach jedzenia czekolady przez 8 godzin dziennie!
Jeśli jesteście zainteresowani aplikowaniem, odsyłamy was do strony ośrodka badawczego rssl.com. znajdziecie tam również oferty pracy jako naukowiec DNA, czy badacz lipidów.

fot.:greekfood-tamystika/Pixabay.com