Praca niani pracą marzeń?

wing 221526 640 Praca niani pracą marzeń?Dla większości z nas praca w charakterze niani nie jest pracą marzeń, a jedynie sposobem na dorywczą pracę podczas studiów lub wyjazdów językowych. Ta oferta jest jednak inna. Przez osoby, które kochają podróże może spokojnie zostać uznana pracą marzeń. Jest to roczny kontrakt, w ramach którego można opiekując się trójką rodzeństwa, zwiedzić cały świat.

Ogłoszenie o pracę pojawiło się z inicjatywy amerykańskiego małżeństwa, które poszukuje niani dla trójki swoich dzieci. Szkopuł w tym, że trzeba się nimi opiekować podczas trwającego cały rok wyjazdu dookoła świata, w ramach którego rodzina chce zwiedzić Europę, Nową Zelandię, Azję i wyspy Pacyfiku (wszędzie, gdzie będzie ciepło). Osoba, która zostanie zatrudniona dostanie wyżywienie, noclegi, bilety lotnicze (wraz z biletami do domu na święta) oraz pensję w przedziale między 1200 – 1500 $ miesięcznie. W ramach opieki nad dziećmi należy też nieco zadbać o ich edukację (choć dzieciaki są jeszcze przed wiekiem szkolnym).

Aplikacje przesyłać można do 17 stycznia. Wyjazd – w lipcu. Niestety szanse na pracę ma jednak raczej jedynie ktoś z USA, choć Państwo Tillotson otrzymali tysiące aplikacji z całego świata (ich post o szukaniu niani na FB został wyświetlony 7,7 mln razy). Okazuje się, że mimo tak naprawdę niezbyt wysokiej pensji jak na warunki USA, praca okazuje się bardzo interesująca. Więcej na temat rodziny Tillotson i ich projektu możecie dowiedzieć się na stronie fivetakeflight.com oraz na profilu na FB o tej samej nazwie.