Warszawskie Dni Rekrutacji – 14 lutego 2017

patronat InfoPraca.pl  460x82 Warszawskie Dni Rekrutacji   14 lutego 2017

 

WDR2017 460x126 Warszawskie Dni Rekrutacji   14 lutego 2017

Zapraszamy na VI już edycję Warszawskich Dni Rekrutacji – konferencji poświęconej nowym technologiom, Nowym Formom HR oraz employer brandingowi.

 

Co roku w wydarzeniu uczestniczy 400 profesjonalistów z HR – specjalistów, pracowników średniego oraz wyższego szczebla kluczowych działów HR w kraju.

 W 2017 r. spotkamy się wyjątkowego dnia, 14.02.2017 w Walentynki. Czy kochasz HR na tyle, aby spędzić z nami cały dzień? Na WDR to nie tylko sale wypełnione dobrą atmosferą, to również wypełniona po brzegi merytorycznymi wystąpieniami agenda. Jak co roku do wyboru będą trzy ścieżki tematyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie –  wyjątkowego na ten dzień.

Jedną główną ścieżką będzie można się delektować również po wydarzeniu. Dostępna będzie również wersja VOD do kupienia na stronie HRstandard.pl. Ta ścieżka będzie esencją wszystkich wydarzeń minionego roku, które miały wpływ na kreowanie rynku HR.

Udostępniona zostanie dodatkowa sala na warsztaty dla uczestników konferencji. Będzie to okazja do wzięcia udziału w trzech 120-minutowych warsztatach oraz przekazania praktycznych wskazówek, które pomogą w codziennych obowiązkach pracownikom działów HR.

Zagadnienia warsztatów podczas WDR 2017 będą kursować w obrębie zadań działów HR, z którymi mają regularną styczność. Proponowane tematy warsztatów:

  • Motywowanie i zarządzanie wiekiem – czyli jak wydobyć i pozyskać od ludzi to, co w nich najlepsze.
  • Zarządzanie wiedzą w organizacji – kreowanie wiedzy, dzielenie się nią oraz jej przekazywanie.
  • System ocen okresowych – tworzenie i koordynacja.
  • Jak sprawić, aby rozmowy oceniające i udzielanie informacji zwrotnej przestały być traktowane przez obie strony jako zło konieczne – rozmowy oceniające i feedback.

Odbędzie się także spotkanie Bohaterów HR. To konkurs, w którym nagradzane są najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR.