Praca marzeń na Halloween

Dynie Praca marzeń na HalloweenJesteś fanem (dość nowego w Polsce) święta Halloween? U nas na razie, praca w Halloween to głównie sprzedaż zniczy na cmentarzach, ale być może z czasem rozwinie się to do tak wielkiego show, jakie ma miejsce w USA, kiedy to miłośnicy przebieranek, dyń i malowania twarzy mogą przebierać w ofertach sezonowych. Zobaczmy, jakie prace może zdobyć miłośnik Halloween.

Uliczny Ghoul

Praca ulicznego Ghoula to ofert a z firmy Six Flags z Texasu. Przygotowują oni dość dużą imprezę, na której potrzebują poprzebieranych za wiedźmy, strzygi, upiory i ghoule osób. Wymagania są dość proste – wystarczy chcieć się przebrać i móc chodzić oraz stać przez dłuższy czas (nawet kilka godzin) w przebraniu (co nie jest łatwe, kiedy masz na twarzy tonę makijażu bądź dość ciężką gumową maskę). Niektóre postacie (jak ghoule i zombie) musza też mieć otwartość na skradanie się i straszenie gości oraz pełzanie.

Halloweenowy dekorator w branży nieruchomości

Okazuje się, że w sezonie, w USA dba się o to, by domy na sprzedaż odzwierciedlały aktualną sytuację. Skoro zatem jest Halloween, to dom, musi być na Halloween przystrojony. Do obowiązków pracownika należeć będzie zatem opieka nad domami będącymi w zarządzie agencji i odpowiednie ich przebranie.

Sprzedawca Halloween

Podobne zadanie (i nieco innych obowiązków) czeka na osobę, która obejmie stanowisko Halloween Selling Specialist w Winston Retail w Nowym Jorku.  Duży salon odzieżowy udekorowany jest w formie nawiedzonego domu. Zatrudnieni sprzedawcy mają umieć się poruszać po strasznym miejscu, lekko straszyć klientów, ale jednocześnie potrafić sprzedać im posiadane w sklepie produkty. Od kandydatów wymaga się dyspozycyjności, bo specjalny sprzedawca Hallowenowy musi pojawiać się na różnych zmianach.