Targi Pracy i Przedsiębiorczości w PKiN

twqoja nowa kariera21 460x307 Targi Pracy i Przedsiębiorczości w PKiN
W środę 5 października 2016 r., w godzinach 10.00 – 17.00, w salach wystawowych na II piętrze Pałacu Kultury i Nauki po raz kolejny odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. To jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu.

 

Na odwiedzających czeka 114 wystawców i ponad 8 000 ofert pracy. W Strefie Pracodawców Francuskich będą odbywać się rekrutacje do pracy w firmach zrzeszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Eksperci z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi udzielą wielu praktycznych porad, jak przygotować się do skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.

Salon Przedsiębiorczości oraz Salon Doradztwa Zawodowego zapraszają na konsultacje z ekspertem oraz wykłady związane z tematyką doradztwa zawodowego. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli nauczyć się, w jaki sposób zaplanować karierę, uruchomić kreatywność, znaleźć swój pomysł na firmę i przygotować profesjonalnie biznesplan.

Wszystkie działania mają na celu przybliżenie szeregu zagadnień związanych z planowaniem kariery zawodowej oraz wchodzeniem lub powrotem na rynek pracy. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się m.in., jak poprawnie napisać CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także w jaki sposób z sukcesem przejść procesy rekrutacyjne oraz znaleźć swoją ścieżkę kariery.

Szczegóły: www.up. warszawa.pl/targi

Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Uniwersytet Warszawski, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Partnerami Organizacyjnymi są: Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Auchan Retail Polska, Bricoman Polska Sp. z o.o., Poczta Polska, Mobilis Group, GADMED.

Patronat honorowy nad Targami Pracy i Przedsiębiorczości objęła Prezydent m.st. Warszawy.