Kariera IT – spotkanie branży informatycznej w Lublinie

lublin cp 460x170 Kariera IT   spotkanie branży informatycznej w Lublinie

17 września (sobota) w Hotelu Mercure w Lublinie odbędzie się druga już edycja wydarzenia Kariera IT. To spotkanie dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Jest skierowane do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych, łączy targi pracy z konferencją.

Na uczestników czekają: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami.

Wydarzenie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźnej atmosferze i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji do kilku firm jednego dnia. Ponadto, dzięki mocnej części merytorycznej, pomaga w podwyższeniu własnych kompetencji oraz poznaniu nieszablonowych rozwiązań.

Tematy prelekcji:
– API REST z użyciem Laravel Framework (Damian Marzec)
– Rozpocznij swoją karierę w branży gier (Patryk Gałach)
– Testowanie oprogramowania w zwinnych zespołach (Bartosz Cebryk)
Plan kariery (Mateusz Sikorowicz, InfoPraca.pl)
– CQRS – Wzorzec architektoniczny w praktyce z wykorzystaniem ASP.NET Core (Jarosław Wąsik)
– Lean Change Management – uzupełnienie cyklu tworzenia oprogramowania (Wiesław Grabowski)
– Jak mówić, by inni mnie słuchali? (Iwona X Kunach)
– VR is for porn (Paweł Niewęgłowski)

 

Zapraszamy na stoisko InfoPraca.pl, gdzie będzie można skonsultować CV, zarejestrować się w portalu i otrzymać wirtualny poradnik CV, a także porozmawiać o rynku pracy.

Wśród wystawców także m.in. DataArt, Symphony Solutions, Cyclad, Sygnity, Accenture.  Będzie również okazja zobaczyć, jak działają drukarki 3D, a także skorzystać ze specjalnie przygotowanego kącika gier.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie. Formularz dostępny jest pod opisami prelegentów.

Link do wydarzenia: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-lublin-17-09-2016/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/331615750512314/