CV nastolatki poprawione przez ojca obiegło świat. A co o Tobie powiedziałaby rodzina?

clown 362155 640 CV nastolatki poprawione przez ojca obiegło świat. A co o Tobie powiedziałaby rodzina?To, że w CV można natknąć się na wpisy odbiegające od prawdy, nie jest niczym zaskakującym, niestety… Jest jednak różnica między delikatnym naciągnięciem faktów a kłamstwem na całej linii. Ojciec nastolatki z USA, który „poprawił” jej CV pokazał, że młodzi ludzie całkowicie rozmijają się z prawdą – przynajmniej w oczach swoich rodziców.

Lauren Booth, która wysłała do swojego ojca do pracy CV z prośbą o wydruk, nieźle się zdziwiła, kiedy tato przyniósł jej swoją wersję dokumentu. Trudno się dziwić, opinia ojca nie należy do pochlebnych. W miejscu na ogólną charakterystykę ojciec wpisał takie frazy jak: „Zaawansowana w Facebooku, Twitterze i Snapchacie. Nieodpowiedzialna indywidualistka z nosem w telefonie”.  W umiejętnościach: „egocentryzm, pyszałkowatość, skoncentrowanie na sobie, pragnienie robienia najmniej jak to możliwe”.

CV CV nastolatki poprawione przez ojca obiegło świat. A co o Tobie powiedziałaby rodzina? Cv2 CV nastolatki poprawione przez ojca obiegło świat. A co o Tobie powiedziałaby rodzina?

CV poprawione przez ojca, które córka sama umieściła na Twitterze, obiegło cały świat, zyskując prawie 20 000 klików. To na pewno więcej niż otrzymałaby za pierwotną wersję. Pytanie jednak, czy ktokolwiek zaryzykuje teraz jej zatrudnienie…