Ogólnopolski Program Best Quality Employer 2016

best_quality_employer_v1-1

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej rozpoczęło Ogólnopolski Program Best Quality Employer 2016. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A. Wydarzeniu patronuje InfoPraca.pl.

Program adresowany jest do firm, przedsiębiorstw oraz placówek oferujących produkty i świadczących najwyższej jakości usługi w Polsce.

Celem inicjatywy jest wyłonienie i promocja przedsiębiorstw wyróżniających się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników, zapewniające stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę w pracy. Ich działalność wykracza ponad ogólnie przyjęte standardy, jednocześnie wyznaczając nowe. Dla najlepszych pracodawców czeka statuetka Best Quality Employer.

Do konkursu firmy mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając zgłoszenie, za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu. W następnym etapie firmy zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji. O wynikach każdy laureat zostanie poinformowany listownie.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

Tagi: