Akademickie Targi Pracy w Łodzi

450x300_ATP_2016_MwL

Już 19 kwietnia 2016 r. zapraszamy do spotkania z nami podczas Akademickich Targów Pracy. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4. Po raz kolejny umożliwi studentom zapoznanie się z aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży z regionu łódzkiego i nie tylko. Będzie to również wyjątkowa okazja dla wystawców na zachęcenie młodych i wykształconych ludzi do zainteresowania się działalnością i możliwościami oferowanymi przez prezentowaną przez nich firmę. W czasie targów nie zabraknie także bezpłatnych warsztatów i szkoleń umożliwiających studentom podniesienie ich kwalifikacji zawodowych.

ATP cieszą się rosnącym z każdą kolejną edycją zainteresowaniem zarówno wśród przyszłych pracowników, jak i pracodawców. Liczba odwiedzających je studentów stale rośnie, przekraczając obecne kilkanaście tysięcy osób. Jest to zatem jedno z największych tego typu wydarzeń na skalę ogólnopolską.

Czemu Akademickie Targi Pracy zawdzięczają swój sukces? Jest to dla wielu studentów być może jedyna okazja na zapoznanie się z wymaganiami pracodawców, zorientowanie się na rynku pracy i porównanie obecnych na nim ofert. Targi dają również szansę na odkrycie swoich preferencji zawodowych tym, którzy ciągle jeszcze nie potrafią się zdecydować, jak będzie wyglądać ich przyszła ścieżka zawodowa.

Grono wystawców prezentujących swoje oferty podczas ATP stanowią przedstawiciele różnorodnych sektorów, począwszy od finansowego, poprzez IT i usługi, na medycznym i produkcyjnym kończąc. Zatem niezależnie od zainteresowań każdy student będzie miał ogromne szanse na znalezienie odpowiadającej mu oferty.

Sponsorami Akademickich Targów Pracy 2016 są Accenture, ABB, Atos, Barry Callebaut, Ericpol, FABRITY K2, P&G oraz Transition Technologies S.A. Sponsorem głównym została Grupa Tubądzin.

Akademickie Targi Pracy to niezapomniane wydarzenie stanowiące obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego studenta poszukującego miejsca, by postawić swoje pierwsze kroki w kierunku przyszłej kariery zawodowej. Wszelkie informacje związane z ATP można znaleźć na stronie www.atp.lodz.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi: