Wielka rekrutacja LEGO projektantów

lego 674347 640 Wielka rekrutacja LEGO projektantówWprawdzie ta oferta pracy nie jest dostępna dla większości z nas, ale warto pomarzyć. W związku z otwarciem owej fabryki LEGO na Florydzie, firma chce zatrudnić kolejnych projektantów. Ponad 20 osób!

W fabryce pracuje już 50 osób na stanowiskach związanych z projektowaniem i układaniem klocków. Nieopodal fabryki znajduje się tematyczny park rozrywki LEGO, w którym prezentowane są najnowsze modele klocków oraz ciekawe konstrukcje. Projektanci zajmują się zatem nie tylko wymyślaniem nowych zabawek, ale również konstruowaniem nowych budowli. Praca marzeń dla miłośników klocków, prawda?

Firma, poza dyplomem ukończenia studiów nie wymaga niczego konkretnego. Oczywiście potrzebne są umiejętności miękkie takie jak umiejętność koncentracji i skupienia, terminowość, zamiłowanie do detali, cierpliwość i poczucie humoru, ale tak naprawdę wszystko zostanie sprawdzone w praktyce podczas „egzaminu rekrutacyjnego”. W takim procesie rekrutacji aż chce się brać udział!

Zobaczcie jak wygląda: