Uniwersytet Świętych Mikołajów


Dziś Wigilia, zatem wszystkim życzymy wesołych i spokojnych Świąt pełnych miłości i relaksu. Jako blog poświęcony rynkowi pracy musimy wam jednak powiedzieć, że na przyszły rok – gdybyście chcieli zostać profesjonalnymi Mikołajami – macie już taką szansę. 4 dniowy kurs na Świętego Mikołaja, uczyni z was najlepszych Mikołajów na świecie.

Santa University to czterodniowy kurs realizowany przez Noerr Programs w Kolorado. Czego uczą się Mikołaje? Wsystkiego co może im być przydatne w pracy z dziećmi – o tego jak przygotować profesjonalny strój, poprzez to, jak pozować do zdjęć, jak uspokajać dzieci, jak do nich mówić i w jaki sposób zapewnić im najlepsze możliwe doświadczenie spędzenia czasu z Mikołajem.

Podczas kursu, Mikołaje uczą się też tego, jak sadzać dzieci na kolanach by uniknąć pozwów o molestowanie i jak reagować, kiedy dzieci życzą sobie czegoś niemożliwego  (np. pokoju na świecie). Poza tym, mają też zajęcia z tego, jak przeżyć gorący okres zawodowy bez uszczerbku na zdrowiu (kilka godzin dziennie rozmów z dziećmi może być niebezpieczne J

Zrobilibyście taki kurs? Czy lepiej być Mikołajem z Laponii z reklamy Żabki?

Tagi: