Osobliwe zawody – modelka dżinsów

Co można zrobić ze swoim życiem, jeśli ma się szczęście mieć idealne proporcje i kształt pośladków? Można zostać  modelką dżinsów i pracować dla największych producentów. Tak jak Natasha Wagner.

Natasha ma obecnie 34 lata i nadal idealne pośladki. Idealne – do mierzenia dżinsów. Od 14 lat służy jako „wzorzec” do projektowania i produkcji dżinsów. Pracuje z takimi producentami jak Levi’s, Gap, Lucky Brand, Old Navy. Wszystkie te firmy robią dżinsy wzorując się na jej wymiarach – zatem to jej pośladki wyglądają najlepiej w każdej parze spodni.

Rozmiar dżinsów Natashy to 28. Jej budowa jest zaś pośrednia miedzy kobieta o zaokrąglonych i płaskich pośladkach. Dlatego wzorując się na niej, producenci mają pewność, że dżinsy będą pasować na każdy typ sylwetki (oczywiście u jednych kobiet będą odstawać w jednym miejscu, u innych – w innym, ale globalnie będą pasować wystarczająco, by dżinsy się sprzedawały). Innymi słowy mówiąc, Natasha jest tak popularną modelką bo po prostu jest najbardziej przeciętna – jej pośladki nie są najpiękniejsze. Są po prostu najbardziej typowe.

Natasha lubi swoja pracę i dżinsy chyba też- podobno posiada ich aż 100 par. A z jej historii wniosek jest jeden – wcale nie trzeba  być pięknością i ideałem, by być modelką – okazuje się, że „zwyczajne” też jest dobre!

Tagi: