Praca marzeń dla stylistki paznokci

rp_paznokcie-w-pracy3.jpgLubisz modę i szczególnie interesuje cię zdobienie paznokci? W takim razie, w Wielkiej Brytanii pojawiła się idealna oferta pracy dla ciebie – 35.000 Funtów rocznie za testowanie gadżetów i akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji paznokci.

Nailbox, firma zajmująca się wysyłką akcesoriów do pielęgnacji paznokci, poszukuje testera produktów. Osoby, która zna się na pielęgnacji paznokci, jest to jej hobby i chce otrzymywać miesięcznie około 50 różnych akcesoriów (lakiery, polerki, odżywki itd.) które będzie musiała wytestować, opisać i sfotografować.

Za ta przyjemną pracę, firma oferuje nie tylko produkty, ale również pensję w wysokości 35.00 Funtów rocznie, co nie jest niską stawką wziąwszy pod uwagę fakt, iż praca jest zdalna i w dowolnych godzinach.

Kandydatka (trudno spodziewać się, by prace dostał mężczyzna) musi znać się na najnowszych trendach, umieć krytycznie ocenić produkty, mieć podstawy umiejętności fotograficznych i przede wszystkim być fanka zdobienia paznokci. Aplikacje można składać pod tym adresem do końca miesiąca – zainteresowani?