Biuro, które przyjedzie do Ciebie?

Ile czasu codziennie spędzasz na dojazdach do pracy? 15 minut? Pół godziny? To czas, który często jest zmarnowany (choć wystarczy audiobook by go wykorzystać). Nie da się jednak ukryć, że dojazdy do pracy zabierają nam sporo czasu. Amerykańska firma IDEO uważa, że w niedalekiej przyszłości będzie możliwe stworzenie biura, które przyjedzie do ciebie.

Samochody przyszłości , które same się prowadzą, są dla firmy IDEO kwestią czasu. Takie rozwiązanie da nam czas na to, by w czasie podróży zająć się swoimi sprawami. Można również pójść krok dalej i wyobrazić sobie biuro, które przyjeżdża do nas. Samo. A my po prostu wychodzimy z bloku i siadamy na krześle w naszym mobilnym biurze, by nieco popracować.

Idea (jak przystało na IDEO) – ciekawa. Choć pojawia się pytanie skąd wziąć tyle przestrzeni parkingowej by parkować takie małe przestrzenie biurowe. Ale kto wie – może w przyszłości będą unosić się w powietrzu?

A co wy sądzicie? Jednak dla mnie, jeśli mam pracować w burze a nie w domu, wolałabym mieć towarzystwo kolegów  z pracy.

Tagi: