Praca marzeń dla miłośnika kawy

art latte on a cappuccino coffee cupCo mogłoby być lepszą propozycją pracy dla osoby zapatrzonej w kawę niż bycie testerem kawy? Taka możliwość pojawiła się u znanego producenta kawy (Lincoln & York) i – co ciekawe – nie wymagane jest żadne doświadczenie – przyszły pracownik zostanie wszystkiego nauczony. Niestety, praca jest w North Lincolnshire (zatem trzeba by się przeprowadzić).
Oferta pracy dla smakosza kawy, jaką opublikował Lincoln & York, obejmuje zarówno testowanie kawy, jak i docelowo jej kupowanie. Osoba, która zgarnie to wspaniałe stanowisko, zostanie wszystkiego nauczona – od tego, jak wygląda technologia produkcji kawy, poprzez to, w jaki sposób się ją ocenia, jak smakuje, aż po to, w jaki sposób następuje wybieranie kontrahentów, od których skupuje się kawę. Nowy pracownik będzie też musiał odbyć wycieczkę do Kolumbii lub Brazylii, by spotkać się z producentami.

Firma nie wymaga od pracownika żadnych umiejętności – jedyny oczekiwaniem jest miłość do kawy (i niewątpliwie pewne cechy osobowościowe, które pozwalają pracownikowi szybko się uczyć i dopasować do zespołu).