Dowóz koszul na telefon

Masz dziś ważną prezentację przed zarządem i jak na złość wylałeś na siebie kubek kawy? (masz rację, lepiej było założyć skarpety z kawą – przynajmniej byś się nie pobrudził). Prawo Murphego mówi, że im ważniejsze spotkanie przed tobą, tym większe prawdopodobieństwo tego, że upaskudzisz sobie czymś koszulę. Dramat pracowników, którzy znaleźli się w takiej sytuacji postanowiła wykorzystać jedna z londyńskich firm, która w takiej sytuacji przywozi do biura nowiutką, czystą i uprasowaną koszulę w ciągu 90 minut.

Firma nazywa się Thomas Pink i jest to zwykły sklep z koszulami – tyle, że dodatkowo wprowadzono usługę dowozu koszuli na telefon. Jest ona tak przygotowana, że jest gotowa do natychmiastowego użycia. Koszt nie mały, bo prawie 100 Funtów, ale przy ważnej prezentacji czy zbliżającej się rozmowie o pracę czasem nie ma innego wyjścia.

Sama usługa to sprytne poszerzenie rynku i pomysł na niezły PR. Jak widać innowacyjne pomysły się sprzedają – zatem nie marnuj czasu i znajdź coś, co i ciebie może wyróżnić wśród dziesiątek innych kandydatów. Byle by to nie była plama z kawy na koszuli.