Praca marzeń – tester roller coasterów

Słyszeliśmy już o pracy polegającej na testowaniu zjeżdżalni wodnych. Ten dość osobliwy zawód wymaga stalowych nerwów oraz zamiłowania do dziecięcych zabaw. W Holandii pojawiło się zaś kolejne stanowisko o podobnych wymaganiach- tym razem chodzi o testera roller coasterów.

Uitmetkorting.nl, holenderska strona internetowa poświęcona rozrywce i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu poszukuje pracownika, którego zadaniem będzie przetestowanie ponad 50 roller coasterów w 8 parkach tematycznych w Wielkiej Brytanii. Po co? Po to, by potem mógł napisać o swoich wrażeniach na witrynie i tym samym przekazać holendrom nieco wiedzy na temat tego, które Parki Rozrywki w Wielkiej Brytanii warto odwiedzić.

Wymagania do pracy są niewielkie – trzeba jednak mieć mocne nerwy i żołądek. Tester dostanie do każdego parku rozrywki dwa bilety, by nie musiał jechać na rollercoasterze sam. Niestety w ogłoszeniu o pracę nie podano ani zarobków, ani tego, czy pracownik musi sobie sam zorganizować transport do parku. Jeśli to praca tylko za bilety, to nieco słabo -ale sama wizja stanowiska, może u nie których budzić spore podniecenie, a innym mrozić krew w żyłach. A czy wy lubicie tego typu rozrywki?

źródło:Lars Reinholt/sxc.hu

Tagi: