Torba na laptopa dla mobilnego pracownika

laptop3 Torba na laptopa dla mobilnego pracownika Często pracujesz w podróży? Chyba najbardziej denerwującą rzeczą w autobusie lub pociągu jest to, że ktoś zagląda ci przez ramię na monitor komputera. Nie wiem jak wy, ale ja kompletnie nie mogę się skupić w takiej sytuacji. Torba La Fonction No1 wydaje się idealna dla osób, które właśnie w podróży spędzają większą część pracy.

Za projekt torby odpowiadają projektanci z francuskiej firmy  piKs Design. Torba pozwala na przerobienie zwykłej aktówki na laptopa na w pełni funkcjonujące biuro.  Po pierwsze zmieści się w nim wszystko czego potrzebujemy – telefon, laptop, dokumenty, długopisy. Po drugie boki aktówki można tak zagiąć, że zapewnimy naszemu komputerowi prywatność i nikt nie będzie nam zaglądał przez ramię. Torbę można nosić na co dzień i jako bagaż podręczny w samolocie. Koszt niestety niebotycznie wysoki – 840 Euro – czekamy zatem na podobnie pomysłowe kopie.

laptop 2 Torba na laptopa dla mobilnego pracownika

źródło:design-milk.com

Dodaj komentarz

2 Responses to “Torba na laptopa dla mobilnego pracownika”

 1. IBM says:

  Szanowni kandydaci i pracownicy IBM,

  Apeluję serdecznie do wszystkich: nie zatrudniajcie się w firmie IBM lub jeżeli tam pracujecie, odejdźcie, dopóki nie jest za późno.
  Jestem byłym pracownikiem firmy IBM. Mówię biegle w 3 językach obcych, posiadam 5 lat doświadczenia w pracy na call center.
  Pracowałem przez prawie rok czasu w IBM we Wrocławiu. Gdy zapytałem mojego przełożonego o możliwość podjęcia szkolenia, mającego na celu podniesienie moich kwalifikacji zawodowych, manager poczuł się zagrożony i zwolnił mnie z dnia na dzień bez podania przyczyny.
  Przez cały okres zatrudnienia w IBM byłem dobrym pracownikiem, starałem się, by moje wyniki pracy były jak najlepsze. W podziękowaniu za cały mój trud dostałem wypowiedzenie. Nie powiedziano mi nawet słowa “dziękuję”, gdy odchodziłem. Stanowczo odradzam!

 2. emigrant says:

  Czy tak “niebotycznie wysoki”? 700 Funtów brytyjskich…niecała 1/5 moich miesięcznych zarobków.
  fajna rzecz 🙂 Na pewno mi się przyda…

  Zapomniałem że artykuł pisany jest z kraju gdzie 840 euro to nierzadko 2 miesięczny zarobek … i to brutto.