Staże bywają fajne! Szczególnie te w Microsoft

student praca Staże bywają fajne! Szczególnie te w Microsoft Są staże na których stażyści głównie zajmują się przekładaniem dokumentów, chodzeniem na pocztę i robieniem kawy. Są też takie, w  których stażyści uczestniczą w realnych projektach i robią naprawdę fajne i ciekawe rzeczy. W Microsoft stażystka stworzyła dystrybutor wody, który flirtuje z jego użytkownikiem.

W trakcie staży w Microsoft, uczestnicy nie tylko realizują zadania nadane przez opiekunów, ale również mają czas na to, by realizować swoje własne projekty. Halley Profita, stażystka i jednocześnie doktorantka zdecydowała, że wolny czas poświęci na zmienianie zwykłych obiektów z kampusu Microsoft na interaktywne przedmioty służące rozrywce pracowników. Jednym z nich był dystrybutor wody, który został zmieniony na … dystrybutor flirtujący z użytkownikiem.

Podczas nalewania wody, użytkownik może wpatrywać się w pojawiające się na wyświetlaczu bańki wody. Jeśli to robi, bańki odpowiadają mrugnięciami. Dystrybutor reaguje na wzrok użytkownika dzięki wprowadzeniu czujnika Kinect . Pracownicy podobno bardzo lubią nowy dystrybutor – wprowadza w codzienną czynność nieco uśmiechu. A stażystka ma co wpisać do CV! Takich stazy właśnie potrzebujemy!

microsoft water cooler Staże bywają fajne! Szczególnie te w Microsoft

Dodaj komentarz