Skarpety z kawą

kawa skarpety Skarpety z kawąMieliśmy już inhalatory z kawą i spreye z kawą, a teraz czas na skarpety. Tym razem kawa we włóknach nie ma jedna pobudzać nas energetycznie a po prostu… hamować nieprzyjemny zapach stóp.

Skarpetki stworzyła firma Ministry of Supply. Miejscami są przeplecione specjalnie nasączanymi kawą włóknami poliestrowymi, które mają zapobiegać nadmiernemu poceniu i niwelować brzydki zapach upoconych stóp. Według MIT skarpetki działają na pot tak jak filtry Brita na wodę – niczym gąbka absorbują zapach i cząsteczki potu, by nasze stopy były świeże i pachnące. Taki gadżet ubraniowy prawdopodobnie przydałby się wszystkim panom. A na pewno w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, w której stresujemy się bardziej niż na co dzień.

Dodaj komentarz

One Response to “Skarpety z kawą”

  1. Fajne i chętnie bym je sobie sprawił. Zastanawia mnie tylko jak trwałe są te funkcje kawowo-filtrujące, przecież to się musi wypłukiwać w praniu… Chyba że jest jakaś super technologia, która sprawia, że ta kawa się nie wyplukuje? Dziś już mogę uwierzyć we wszystko..