Nietypowe CV – paszport do pracy

paszport 4.557.316.s Nietypowe CV – paszport do pracy Widzieliśmy już różne przykłady nietypowych CV – od wykupywania billboardów czy robienia specjalnych stron www, po prezentacje, tabliczki czekolady czy interaktywne gry. Przed wami kolejny przykład – paszport jako CV (lub CV jak paszport).

Projekt należy do Miruni Macri, amerykanki rumuńskiego pochodzenia, która specjalnie spreparowany paszport podrzuciła w agencjach reklamowych, w których chciała pracować. Na stronach służących do wbijania wiz zamieściła portfolio i list motywacyjny, a życiorys jako metryczkę na ostatniej stronie paszportu.

paszport 1.557.372.s Nietypowe CV – paszport do pracy

Tak spreparowany paszport podrzuciła w kilku miejscach. Taki dokument oczywiście od razu budził zainteresowanie, więc z CV zapoznało się sporo osób. Nie wiemy jeszcze jakie są tego efekty, ale trzymamy kciuki. Całość projektu możecie obejrzeć na stronie projektantki – passfolio.mirunamacri.com/

Dodaj komentarz

2 komentarze to “Nietypowe CV – paszport do pracy”

  1. emigrant napisał(a):

    Życzymy kreatywnej pani podróży do Rumunii… Odsiedzi kilka lat za podrabianie paszportów (nie jest ważne że to „nie był paszport” – ma okładkę paszportu,nazwę kraju i godło) to się 3x zastanowi co jest „kreatywnością” a co podchodzi już pod fałszerstwo.

    W każdym kraju w przypadku wyłapania przez odpowiednie organy takie CV skończy się więzieniem dla delikwenta… w przypadku Chin to i kara śmierci wchodzi w rachubę.

  2. mikrob napisał(a):

    Zanieś takie badziewie przepracowanemu szefowi działu informatyki, który (szef i dział) w firmie zajmuje się niemal wszystkim – od noszenia baniaków z wodą i przenoszeniem mebli, przez sprawy informatyczne do finansów i przetargów.