Szukasz męża? Rozejrzyj się w biurze

Gdzie najłatwiej spotkać miłość swojego życia? Okazuje się, że w biurze! Po przebadaniu ponad 2000 par okazało się, że spośród par, które zaczęły romansować poznając się w biurze, 14% skończyło się małżeństwem (inne dane mówią o tym,że aż 30%). Dla porównania, z par które poznały się poprzez przyjaciół,tylko 11% stanęło na ślubnym kobiercu.

Jeszcze mniejsze szanse na poznanie męża mamy w barze – te związki raczej kończą się przelotnym romansem oraz na wakacjach – tu zazwyczaj miłość umiera, kiedy dopada ją proza życia w postaci codziennej pracy.

A jak w biurze, tow jaki sposób? 23% par, które poznały się w biurze pierwsze zauroczenie przeżyło podczas wspólnych nadgodzin, które nie skończyły się tuż po zakończeniu wymagające projektu, lecz przerodziły się w dłużej trwające randkowanie. Z czego to wynika? Połowa badanych uważa, że jest to właśnie kwestia miejsca w którym poznaje się drugą osobę – ma ono wpływ na ocenę tego,jakim finałem może zakończyć się romans. A ponieważ w biurze poznajemy osoby w bardziej – niż np. na wakacjach czy barze – naturalnym środowisku, stąd sukcesy biurowych romansów.

Co ciekawe, jeśli chodzi o przygody na jedną noc, badani wskazywali biuro jako najmniej prawdopodobne miejsce na to, że partnera do takiej przygody uda się poznać.

A czy ktoś z was poznał swoją drugą połówkę w pracy?

źródło:dailymail.com