Mężczyzna do wynajęcia. Za 10$ za godzinę

W Japonii powstała nowa metoda zarobkowania dla mężczyzn w średnim wieku – wynajmują się oni za 10$ na godzinę. W jakim celu?

Otóż z takim wynajętym mężczyzną można: pójść do kina, pograć w gry video, porozmawiać, pójść na zakupy. Czyli taki przyjacielski standard. Czy usługa spotka się z odzewem wśród kobiet (i mężczyzn)? Czas pokaże. W Polsce mamy podobnego sortu usługi, dedykowane jednak bardziej samotnym kobietom, które potrzebują fachowej męskiej ręki na przykład przy drobnych pracach domowych. Mąż do wynajęcia to przysłowiowa złota rączka, która może zrobić to, z czym kobieta sobie poradzi. Godzina pracy męża wyceniana jest podobnie jak w Japonii – na 40 zł – 49 zł za godzinę.

Na stronie mąż do wynajęcia, przewaga męża na godziny w stosunku do męża realnego opisywana jest następująco „zaletą „męża do wynajęcia” jest to, że nie zaneguje Twoich decyzji, zawsze się z Tobą zgodzi, a także starannie i dokładnie wykona wszystkie Twoje polecenia, bez próśb i ciągłego przypominania, unikając zbędnych kosztów. Co więcej, taki „mąż” po sobie również posprząta.” – brzmi idealnie, prawda?

Co sądzicie o takim pomyśle na zarobkowanie?