Kofeina w spray’u?

Mieliśmy już koszulę w spray’u i kawę w sztyfcie – przyszedł czas na kawę w spray’u – pomył dla tych, którzy nie mogą się dobudzić, a jednocześnie nie są w stanie wypić już kolejnej filiżanki czarnego trunku.

Nie każdy lubi smak kawy. Nie każdy też jest w stanie wypić jej kilka kubków w ciągu dnia. Dla takich właśnie osób, przygotowano ciekawy produkt o nazwie Sprayable Energy. Jest to po prostu kofeina w spray’u, która ma się wchłaniać przez skórę i pobudzać.

Podobno produkt nie wydziela zapachu i jest bezpieczny dla skóry. Cztery psiknięcia zapewniają dawkę kofeiny równą jednej filiżance kawy. Spray – według producentów, mógłby być stosowany również w sytuacjach, w których potrzebujemy nagłego kopa energetycznego, a na parzenie kawy i jej picie nie ma po prostu czau bądź warunków.

Pojemniczek wystarcza na 40 psiknięć – czyli jest ekwiwalentem 10 filiżanek kawy. Koszt takiego gadżetu – 15$. Kawa tradycyjna jednak znacznie bardziej się opłaca. No  trudno wyobrazić sobie w biurze plotkowanie przy psikaniu sobie na szyje kofeiną. Niemniej jednak pomysł ciekawy – zdecydowalibyście się wytestować takie urządzenie?