Jak znaleźć mieszkanie blisko pracy?

Chcesz się przeprowadzić i najwygodniej byłoby znaleźć mieszkanie jak najbliżej pracy? Nowo powstały serwis czasdojazdu.pl w założeniu ma to umożliwiać.

Serwis pozwala na wpisanie adresu naszej pracy, ustalenie maksymalnego czasu dojazdu do niej (z uwzględnieniem wszystkich środków transportu oraz korków i ulicznego ruchu) i w efekcie otrzymujemy propozycje mieszkań do wynajęcia, które spełnią nasze kryteria. (Oczywiście można również ustalić pożądany metraż, ilość pokoi i maksymalną cenę).

Po wpisaniu naszego adresu pracy i preferowanego czasu dojazdu otrzymujemy podgląd mapki Warszawy z podświetlonymi rejonami, w których mieszkanie zapewni nam nie przekroczenie założonego przez nas czasu. Zatem stronę można wykorzystać również do tego by sprawdzić gdzie powinniśmy mieszkać, by nam było wygodnie. Ogłoszenia są „zasysane” z agregatorów i miejsc z ofertami (typu gumtree) – nie ma więc tu niestety wszystkich ofert dostępnych na rynku (ale wiedząc w jakich rejonach szukać mieszkania możemy robić to na własną rękę).

Jak na razie serwis oferuje swoją funkcjonalność jedynie mieszkańcom Warszawy – ci, którzy pracują w innych miastach muszą szukać mieszkania tradycyjnie i samodzielnie obliczać dojazd do pracy.