6 najlepszych karteczek post-it

post it 6 najlepszych karteczek post itUżywamy ich w każdym biurze. W 99% standardowych, żółtych, w rozmiarze 76×76 mm. Tymczasem wybór karteczek do robienia notatek jest ogromny i można dzięki nim swoją pracę nieco ubarwić. Co możemy znaleźć na rynku?

1. Zegarek naręczny

zegarek 6 najlepszych karteczek post it

Ile razy jako dzieci zapisywaliście coś na dłoni? Dorosłemu specjaliście robić tak nie wypada, ale jako że zegarki nosimy coraz rzadziej, bo mamy je w telefonach, miejsce na przegubie można zastąpić notatką o której musimy pamiętać. Taki „zegarek” może być też ściągą na prezentację.

2. Bandaże

bandaze 6 najlepszych karteczek post itSamoprzylepne karteczki w formie bandaży na pewno zwrócą większą uwagę niż tradycyjne żółte karteczki. Mogą też służyć jako indykatory w dokumentach

3. Chmurki

chmurki 6 najlepszych karteczek post itNiby tradycyjnie, ale nieco inaczej niż zwykle.

4. Głupia notatka

stupid 6 najlepszych karteczek post itTwój szef zwykł zadawać głupie pytania? Odpowiedz mu na takiej karteczce (choć jeśli zależy ci na pracy, to raczej tego nie rób).

5. iPhone

iphone 6 najlepszych karteczek post itDla tych, którzy ze swoim telefonem nie są w stanie się rozstać.

6.Karteczki z wyborem

mental 6 najlepszych karteczek post itJeśli nie możesz się zdecydować, czy informacja którą zapisałeś jest ważna, czy może warta zignorowania.

Dodaj komentarz