5 najlepszych skórek do WordPress na Twoje CV

praxis 5 najlepszych skórek do WordPress na Twoje CVNie masz jeszcze własnej strony internetowej ze swoim CV? Jeśli planujesz taką stworzyć, sprawdź najlepsze skórki do WordPress dedykowane CV.

Mio

mio 5 najlepszych skórek do WordPress na Twoje CVProsta skórka pozwalająca na stworzenie przyjemnego dla oka i czytelnego CV. Skórka jest responsywna – czyli strona będzie dobrze wyglądać również na urządzeniach mobilnych.

Liquido

liguido 5 najlepszych skórek do WordPress na Twoje CVSkórka dla lubiących nieco więcej kolorów – pozwala zamieścić duże zdjęcie oraz własne portfolio. Również responsywna.

Flatty CV

theme 5 5 najlepszych skórek do WordPress na Twoje CVResponsywna skórka pozwalająca stworzyć CV wyglądające nieco jak infografika. Nowoczesny design zgodny z najnowszymi trendami umieszczania wszystkich informacji na jednej stronie.

Selfless

selfless 5 najlepszych skórek do WordPress na Twoje CVSkórka w ciemnej tonacji świetnie nadająca się dla nieco bardziej kreatywnych zawodów.

Praxis

01 Preview.  large preview 5 najlepszych skórek do WordPress na Twoje CVResponsywna skórka typu „one page”. Dedykowana osobom, które zamiast poważnego CV chcą pokazać swoją energię i otwartość. Kolorowa i zabawna bardziej będzie odpowiednia dla osób młodych oraz pracujących w zawodach kreatywnych i bardziej „luźnych”.(główne zdjęcie)

Wszystkie skórki są odpłatne (cena od 6-10$).

Dodaj komentarz