Żarty ze współpracowników z wykorzystaniem komórki

dude car Żarty ze współpracowników z wykorzystaniem komórki

Wprawdzie w tym roku Prima Aprilis wypadł w dzień wolny od pracy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze jutro z rana spróbować zrobić sobie żarty z naszych kolegów z pracy. Tym razem zobaczmy, jak możemy w tym celu wykorzystać nasz telefon komórkowy.

Dude, Your car!

Twój kolega z pracy kocha swój samochód bardziej niż własną żonę? Zrób mu dowcip, który może przyprawić go o zawał (jeśli ma słabe serce, to może jednak zrezygnuj…) Wystarczy w tym celu ściągnąć aplikację Dude, Your Car! i zrobić zdjęcie samochodu kolegi (najlepiej z rana, na firmowym podjeździe) i następnie nałożyć na niego jeden z oferowanych przez aplikacje efektów – np. taki, w którym samochód ulega spaleniu (na zdjęciu powyżej). Jeśli uda się nam zachować kamienną twarz, a raczej z przerażeniem na ustach biec do kolegi wymachując mu przed nosem zdjęciem – efekt murowany!

PunkSMS

Ta aplikacja pozwala nam udawać, że korespondujemy z dowolnym celebrytą (bądź prezesem). Możemy pochwalić się nie tylko tym, że gwiazda (czy szef) odbierają nasze SMSy, ale również tym, że nam odpisują…

Fake Call

Bardzo podobny efekt do poprzedniej aplikacji. tym razem jednak ustawiamy timer, wgrywamy zdjęcie prezesa bądź ulubionej gwiazdy naszego kolegi zza biurka i oddalamy się w czasie kiedy telefon będzie miał dzwonić. Nasz kolega nieźle się zdziwi, kiedy zobaczy, że dzwoni do nas sam szef wszystkich szefów, Shazza czy papież.

Dodaj komentarz