Luksusowy boks biurowy

open office Luksusowy boks biurowy

Coraz częściej przestrzenie typu open space zastępowane są boksami biurowymi. Tworzą one wrażenie prywatności, ale są pozbawione jakiegokolwiek indywidualnego charakteru – wszystkie jednakowe i bez polotu. Przy odrobinie inwencji i środków można je jednak przerobić na wnętrze niemalże luksusowe. Luksusowy boks biurowy

Tak właśnie zrobił Jared Nielsen tworząc “The Red Mahogany Luxury Paneled Cubicle.” Jak widać na zdjęciu, zwykły boks przekształcił się w luksusowe i stylowe wnętrze. Mahoń zamiast paneli, parkiet zamiast podłogi z żywicy, stylowe biurko zamiast blatu na nogach i dodający przytulności dywan i już możemy czuć się niemalże jak prezydent.

Czy taka przestrzeń biurowa wam się podoba? Czy w jakiś sposób próbujecie nadać odrobinę przytulności i charakteru swojemu miejscu pracy czy jest wam wszystko jedno w jakich warunkach pracujecie?

Oczywiście stworzenie takiego luksusowego wnętrza jest kosztowne i marne są szanse, że wasz szef zapewni wam niezbędne środki. Niemniej jednak kwiaty, zdjęcia czy półeczki na dokumenty też mogą z bezosobowego bosku zrobić przytulne wnętrze a koszty będą niewielkie. Macie jakieś ciekawe pomysły, które można wdrożyć?

Dodaj komentarz

One Response to “Luksusowy boks biurowy”

  1. Tomator says:

    Najlepszy pomysł to przedłużyć ściany do sufitu, dodać czwartą, a w niej drzwi.