Gadżet do robienia owocowej wody


Dietetycy przekonują nas do tego, że powinniśmy pić dużo wody. Jeśli pracujemy w klimatyzowanym pomieszczeniu, które wysusza nam skórę też powinniśmy regularnie uzupełniać jej zapas. Praca umysłowa również wymaga „nawadniania” mózgu. Ale ileż można wypić zwykłej wody bez smaku? Dla tych, którym brak smaku nie w smak jest AquaZinger – urządzenie, które potrafi zamienić zwykłą wodę w wodę owocową. I to naturalną.

AquaZinger to gadżet stanowiący połączenie mini blendera ręcznego z pojemnikiem na wodę i shakerem. Działa w dość prosty sposób – do pojemnika umieszczonego na dnie wsypujemy wybrane owoce. Główną część shakera uzupełniamy wodą. Owoce miksujemy ręcznie a następnie potrząsamy pojemnikiem i odczekujemy kilka minut – do dyspozycji mamy zdrową, owocową wodę o wybranym smaku. Całkiem pomysłowe, prawda? Oczywiście poza owocami można dodać zioła lub inne specyfiki. Koszt umiarkowany – 26$.

Zinger w ofercie ma też inne gadżety, które sprawdzą się w biurze – np. urządzenie do mieszania sałatek czy wtryskiwania owoców cytrusowych do herbaty lub wody. Co sądzicie o takim pomyśle?

źródło:zinganything.com

Tagi: