Jaka super moc pomogłaby ci w lepszym wykonywaniu pracy?

Lubicie Supermana, Spider Man’a czy Wonder Woman? (Ciekawe kto z Was pamięta jeszcze Kapitana Planetę). Czy marzyliście kiedyś o tym, by mieć jedną z ich supermocy? Móc latać, albo wspinać się po pionowych ścianach? Jaka super moc pomogłaby wam lepiej wykonywać wasze obowiązki?

Amerykańska firma Ragan Communication zapytała użytkowników o to, jaka super moc byłaby przez nich najbardziej pożądana i pozwoliłaby im wykonywać ich pracę lepiej i efektywniej.

Do wyboru były następujące super zdolności:

Jak myślicie, jaka moc była najpopularniejsza? Którą Wy byście chcieli?

Na pierwszym miejscu znalazła się możliwość zobaczenia przyszłości (37% badanych), na kolejnym zdolność do powielenia siebie samego (24%). Po 15% zdobyły opcje zamrażania czasu i wpływania na nastrój innych. Najwyraźniej nastroje kolegów nas mało przejmują (choć wpływanie na nastrój klienta czy szefa mogłoby być korzystne). Zamrażanie czasu też wydaje się nie najlepszą opcją – w końcu wprawdzie mielibyśmy niby czasu więcej, ale zmęczenie też by nas dopadło. Wiedza na temat przyszłości rzeczywiście wydaje się najbardziej sensowna – wystarczyłoby przecież jedynie kupić właściwe akcje, a potem całe życie robić już tylko to, na co mamy ochotę.

Respondenci mogli też wpisywać własne propozycje. Pojawiły się zatem takie super moce jak: zdolność czytania w umysłach innych, telekineza, wszechwiedza. A co wam by sie najbardziej przydało?

źródło:ragan.com