A może tak do Irlandii?

Rozważasz emigrację i chcesz pracować w branży nowych technologii? Największe i najbardziej znane firmy takie jak Google, Facebook, Twitter, Intel, Microsoft, Oracle, PayPal, Symantec połączyły swoje siły w rekrutacji i stworzyły serwis zachęcający do emigracji ludzi z całego świata.

Jeśli jesteś programistą, administratorem, specjalizujesz się w sprzedaży, e-marketingu, analityce, obsłudze klienta i rozważasz wyjazd za granicę, to najbardziej znane firmy z obszaru nowych technologii mają dla ciebie nie lada propozycję – zastanów się nad Irlandią. Na nowo powstałej stronie makeitinireland.com znajdziesz informacje dotyczące warunków życia w Irlandii-kosztów życia, opieki medycznej, zakwaterowania czy uzyskania pozwolenia na pracę. A do tego,na stronie znajdziesz linki bezpośrednio do ofert pracy oferowanych przez fundatorów serwisu. Oczywiście można też od razu przesłać swoje CV.

Przy rekrutacji pracowników spotkały się w jednym miejscu największe firmy – to prawdziwy ewenement (zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to,że mamy tu i Google i Facebook’a i Microsoft). Obecnie firmy te mają około 5000 otwartych wakatów – niezła liczba prawda?

fot.:Nicolas Raymond/sxc.hu