6 prac marzeń w jednym ogłoszeniu!

prac marzen 6 prac marzeń w jednym ogłoszeniu! Pamiętacie słynną pracę marzeń, która rozpoczęła modę na reklamowanie produktów i usług za pomocą ogłoszeń rekrutacyjnych? Tę, po której jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać ogłoszenia na testera deali, podróży ślubnych, doradcę ds. luksusowych wycieczek itd. Teraz Australia postanowiła jeszcze dalej pójść w promocji ruchu turystycznego w swoim kraju i zamiast jednej pracy marzeń, oferuje aż 6 stanowisk!

Jakie stanowiska są dostępne?

  • Chief Funster w Południowej Nowej Walii – czyli po prostu szef zabawy. Obowiązki? Chodzenie na imprezy i opisywanie ich!
  • Lifestyle Photographer – fotograf w Melbourne. Obowiązki? Robienie zdjęć na wszelkich ciekawych wydarzeniach w Melbourne.
  • Outback Adventurer – zwiadowca 🙂 Obowiązki? Przemierzanie północnych terytoriów Australii, rozmowy z tubylcami.
  • Park Ranger – strażnik parku. Obowiązki? Sprawdzanie temperatury wody w oceanie, patrolowanie plaż w Queensland
  • Taste Master – mistrz smaku. Obowiązki? Odkrywanie najlepszych barów i restauracji w zachodniej Australii i … jedzenie.
  • Wildlife Caretaker – opiekun dzikiej przyrody. Obowiązki? Pływanie z delfinami i budzenie kangurów w południowej Australii.

Każdy „pracownik” który wygra konkurs na pracę otrzyma 50.000 S australijskich wynagrodzenia za 6 miesięczny kontrakt oraz drugie tyle na wydatki. Zamknięcie pierwszego etapu rekrutacji, który polega na nagraniu 30 sekundowego filmiku o tym, dlaczego to właśnie ty masz mieć szanse na bajkową pracę 10 kwietnia. To co – nagrywacie filmik? Więcej informacji na Facebook.

Dodaj komentarz