5 sposobów na Walentynki w pracy

Obchodzicie walentynki w pracy? To amerykańskie święto dość mocno weszło już do Polski. W centrach handlowych od kilkunastu dni jest różowo i czerwono, a serduszka są niemalże wszędzie. Każdy sklep, niezależnie od branży ma swoje walentynkowe promocje. Coraz częściej, walentynkowe akcenty pojawiają się w biurach. Jak zatem dyskretnie przekazać koledze (lub koleżance) z pracy, że się nam podoba?

1.Ozdobienie biurka balonikami

Sposób głównie na kobiety – biurko mężczyzny tonące w różowościach i czerwieni może wyglądać nieco kuriozalnie. Napełniane helem balony przywiązujemy do nóg biurka i krzesła. A potem po prostu tajemniczo się uśmiechamy – biurko naszej wybranki będzie obiektem zazdrości każdej koleżanki z pracy.

2.Czekoladki

Standardowo i tradycyjnie. Czekoladki w ładnym pudełeczku to zawsze dobry pomysł. Dla niepoznaki, możemy czekoladki dać wszystkim w pokoju, a osobie która nam się podoba podrzucić dodatkowo mały liścik.

3.Tapeta walentynkowa

Pomysł dla osób, które nie są na bakier IT, a głównie dla administratorów – zmiana tapety na walentynkową (nawet zdalnie) to kilka minut pracy, a zaskoczenie spore.

4.Dotrzymanie towarzystwa w nadgodzinach

Siłą rzeczy, w Walentynki dłużej w pracy zostają single – osoby w związkach spieszą się na romantyczną randkę, a pracę trzeba wykonać. W imię solidarności, można ze swoim obiektem westchnień w pracy zostać. Nieco dłużej. A po pracy, kiedy w biurze nikogo już nie będzie odważyć się i zaprosić na drinka czy spacer.

5. Kawa z serduszkiem

Chcesz być jeszcze bardziej dyskretny, tak by Twój walentynkowy gest nie został przez nikogo – poza zainteresowaną osobą zauważony? Zrób tej osobie poranną kawę, a cynamonem bądź czekoladą oprósz piankę tak, by powstało serduszko (wystarczy wyciąć je z kartki papieru, przytrzymać kartkę nad kubkiem i posypać powstały otwór w kształcie serduszka).

A czy wy kiedyś próbowaliście poderwać w Walentynki kolegę lub koleżankę z pracy?