Stanowisko testera zjeżdżalni wodnych wolne!

tester zjezdzalni Stanowisko testera zjeżdżalni wodnych wolne!Słyszeliście kiedyś o pracy testera zjeżdżalni wodnych? Pisałam o niej w 2009 roku. Teraz, Tommy Lynch, który do tej pory piastował tą pozycję rezygnuje z pracy i stanowisko jest wolne. Rekrutacja już się rozpoczęła.

W trakcie swojej pracy, Tommy podróżował po całej Europie i Ameryce Północnej, testując zjeżdżalnie dla sieci parków rozrywki SplashWorld. W trakcie pracy odbył ponad 5000 zjazdów. Jak sam mówi, praca była niezwykle zabawna, choć jeśli przyszło mu testować zjeżdżalnie w chłodny, wietrzny dzień, bywała uciążliwa. Tommy, chce rozwijać swoją karierę w innych obszarach, dlatego First Choice, firma posiadająca parki SplashWorld szuka kandydata na wolny wakat. Kontrakt na 6 miesięcy zapewnia wynagrodzenie w wysokości 32.000 $ oraz 12 dni wakacji w jednym z kurortów First Choice.

Kandydat musi szaleć na punkcie wodnych parków rozrywki, być pełen entuzjazmu i kochać dobrą zabawę (brzmi jak opis większości z nas, prawda?). Musi też być gotowym do podróży służbowych i być osobą dyspozycyjną (to nie jest typowa praca od 9.00 – 17.00)Zgłoszenie obejmuje rejestrację na stronie Facebook’a za pomocą dedykowanej aplikacji – trzeba załączyć zdjęcie oraz 30 sekundowy filmik, który przekona First Choice, że to właśnie ty jesteś idealnym kandydatem. Niestety poszukiwane są jedynie osoby posiadające pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii i konto w brytyjskim banku. Ze zgłoszeń wybranych zostanie 5 osób, które zostaną zaproszone na testy do jednego z parków. Sama praca ma rozpocząć się 13 maja. Pierwsza część rekrutacji (nadsyłanie zgłoszeń) kończy się 28 lutego. Zainteresowani? Chcielibyście mieć taką pracę?

Dodaj komentarz

One Response to “Stanowisko testera zjeżdżalni wodnych wolne!”

  1. emigrant says:

    ???Niestety??? poszukiwane są jedynie osoby posiadające pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii …

    Ma Pani jakąś rodzinę w Rosji, Azji czy Afryce i stąd te “niestety”??? Obywatele UE w tym i Polski mają z automatu pozwolenie na pracę w GB a założenie konta w banku nie jest zbyt “trudne”.