Jak znaleźć pasję?

hobby Jak znaleźć pasję? Jeśli pracujecie w obszarze rzeczy, która jest waszą pasją, to tak naprawdę nie pracujecie – po prostu robicie to, co kochacie. Aby jednak mieć taką przyjemność, trzeba znaleźć swoją pasję. Niestety wiele osób nie jest w stanie samodzielnie znaleźć takiego zainteresowania, które ich porwie do działania. Z pasji do pasji powstał serwis, który pomaga tą pasję odnaleźć (a twórcom docelowo zarobić).

Amabam, to serwis typu startup, który ma jeden cel – pomóc użytkownikowi odnaleźć pasję. Działa na zasadzie subskrypcji. Użytkownik płaci abonament i dzięki niemu, otrzymuje co tydzień pudełko z zestawem narzędzi i instrukcji, które umożliwiają zapoznanie się z nowym dla użytkownika zainteresowaniem. Jeśli się spodoba to super – jak nie, to trudno – za tydzień będzie kolejne pudełko i kolejny zestaw zachęcający do rozbudzenia pasji.

Zestawy uczą np. barmaństwa, tego jak rzeźbić w kamieniu, co to są komiksy i jak się dzielą itd. Możliwości są nieograniczone, a serwis, by się rozwijać będzie musiał wymyślać coraz to kolejne pomysły. Kto wie, być może niektóre z nich zainspirują abonentów na tyle, by zrobić z nich sposób na zarabianie.

Co sądzicie o takim pomyśle na serwis – czy skorzystalibyście z jego usług?

Dodaj komentarz

3 Responses to “Jak znaleźć pasję?”

  1. klapa says:

    Super sprawa. Z doświadczenia wiem że tudno jest namówić ludzi do pracy. Bardzo chętnie spróbowałabym tego serwisu jednak nie mam pieniędzy na abonament szkoda bo lubie wyzwania.Zyczę powodzenia

  2. Marek says:

    Interesujący jest ten portal,ciekawe czy jest jakiś polski odpowiednik, na pewno by się przydał.

  3. Przemek says:

    Interesujący portal. Bardzo mi się podoba w nim to, że jest intuicyjny i łatwo się w nim odnaleźć 😉