5 Gadżetów dla leniwych

Święta Was rozleniwiły? Nie martwcie się – jeszcze tylko jeden dziś i weekend. A jeśli całkowicie nie macie sił na to, by podnieść się z łóżka i iść do pracy, może przyda się wam któryś z tych gadżetów – zaprojektowanych specjalnie dla najbardziej leniwych!

Podstawka pod laptopa, dzięki której nie trzeba nawet siedzieć, by móc surfować po internecie. Tak naprawdę, można by nawet pracować na leżąco.

Jednak dotarłeś do pracy, ale nie chce ci się wstawać od biurka by zrobić sobie coś do zjedzenia? Rozwiązaniem może być mini-mikrofalówka, do której wprawdzie nie zmieści się normalny talerz, ale pudełeczko z klopsikami z Biedronki na upartego wejdzie.Jej wymiary sąna tyle niewielkie, że zmieści się na biurku.

Herbata w pracy jest problemem? Trzeba dwa razy iść do kuchni – raz by zaparzyć, drugi by wyciągnąć „szczura” kiedy już odpowiednio się zaparzy? Pingwin, który automatycznie wyciągnie herbatę po upływie czasu zaparzania może się tu idealnie przydać.

Nawet herbata nie jest w stanie postawić cię na nogi? Zatem śpij do woli – również w pracy. O ile tylko masz dostępne naklejki na oczy, które oszukają Twojego szefa.

A kiedy już przyjdzie czas na leniwy odpoczynek, to na pewno przyda się pilot, który jednocześnie pozwala na otwarcie butelki piwa.