5 Gadżetów dla leniwych

informacja zwrotna po CV 5 Gadżetów dla leniwych Święta Was rozleniwiły? Nie martwcie się – jeszcze tylko jeden dziś i weekend. A jeśli całkowicie nie macie sił na to, by podnieść się z łóżka i iść do pracy, może przyda się wam któryś z tych gadżetów – zaprojektowanych specjalnie dla najbardziej leniwych!
podstawka 5 Gadżetów dla leniwych

Podstawka pod laptopa, dzięki której nie trzeba nawet siedzieć, by móc surfować po internecie. Tak naprawdę, można by nawet pracować na leżąco.

mikrofala 5 Gadżetów dla leniwych Jednak dotarłeś do pracy, ale nie chce ci się wstawać od biurka by zrobić sobie coś do zjedzenia? Rozwiązaniem może być mini-mikrofalówka, do której wprawdzie nie zmieści się normalny talerz, ale pudełeczko z klopsikami z Biedronki na upartego wejdzie.Jej wymiary sąna tyle niewielkie, że zmieści się na biurku.

pingwin do herbaty 5 Gadżetów dla leniwych Herbata w pracy jest problemem? Trzeba dwa razy iść do kuchni – raz by zaparzyć, drugi by wyciągnąć „szczura” kiedy już odpowiednio się zaparzy? Pingwin, który automatycznie wyciągnie herbatę po upływie czasu zaparzania może się tu idealnie przydać.

nklejki na powieki 5 Gadżetów dla leniwych Nawet herbata nie jest w stanie postawić cię na nogi? Zatem śpij do woli – również w pracy. O ile tylko masz dostępne naklejki na oczy, które oszukają Twojego szefa.

pilot 5 Gadżetów dla leniwych A kiedy już przyjdzie czas na leniwy odpoczynek, to na pewno przyda się pilot, który jednocześnie pozwala na otwarcie butelki piwa.

Dodaj komentarz