Szczotka na USB – by być pięknym w biurze

szczotka 4 Szczotka na USB – by być pięknym w biurze Każdy z nas doskonale wie o tym, jak ważny we współczesnym świecie jest wygląd zewnętrzny. Nawet najlepszy specjalista, jeśli wygląda jak tzw. fleja nie zajdzie wysoko w korporacyjnej drabinie. W zimie, pod czapkami, przy klimatyzacji trudno zachować nienaganną fryzurę – dlatego Japończycy wynaleźli szczotkę do włosów na USB. Z nawilżaczem.

Jak działa ten przedziwny gadżet? Otóż wewnątrz szczotki znajduje się pojemnik, który napełniamy wodą. Następnie podłączamy szczotkę do portu USB w laptopie i po chwili możemy już czesać się jednocześnie dzięki parze wodnej układając włosy. Proste prawda? Szczotkę można przechowywać w szufladzie biurka i w razie dramatu na głowie ratować się nią przed ważnym spotkanie z klientem. Za jedyne 36$.

szczotka Szczotka na USB – by być pięknym w biurze

Myślałam, że w zakresie dziwacznych gadżetów biurowych widzieliśmy już wszystko – jakże się myliłam. Aż szkoda, że już po świętach – taki gadżet świetnie nadawałby się na prezent mikołajkowy dla biurowej modnisi.

źródło:inventorspot.com

Dodaj komentarz