Praca Mikołaja za 3000 zł

Czy pracowaliście kiedyś jako Mikołaj? Nie jest to praca trudna, całkiem przyzwoicie płatna i – niestety – dostępna tylko w ciągu kilku dni w roku (w zasadzie 6 grudnia, na Wigilię i niekiedy w okresie okołoświątecznym). Cały rok żyć się z tego nie da, ale dorobić można. Niekiedy 3000 zł.

Taką ofertę proponuje serwis zakupów grupowych mydeal.pl – w zasadzie nie trzeba nic robić w ramach pracy poza wydaniem owych 3000 zł i opisaniem tego na co się je wydało na blogu. niestety nie można pieniędzy wydać na co się chce – a jedynie na zakupy w portalu, który szuka „św. Mikołaja„.

Oczywiście ogłoszenia o poszukiwaniu Mikołaja przez Mydeal.pl zamieszczane w serwisach rekrutacyjnych są po prostu reklamą mimo iż mają strukturę tradycyjnego ogłoszenia) , a nie pracą jako taką, jeśli jednak nie macie nic innego aktualnie do zrobienia, to może warto wziąć udział w konkursie – zawsze to oszczędność na prezentach.

Jak oceniacie takie ogłoszenia rekrutacyjne – czy powoli was już denerwują czy może są miłym przerywnikiem pomiędzy kolejnymi, realnymi ogłoszeniami o pracę?