Praca marzeń – konstruktor Lego

legoland Praca marzeń – konstruktor Lego Czy jak byliście dziećmi, to lubiliście bawić się klockami Lego? A co powiedzielibyście na pracę, która polega na składaniu klocków przez cały dzień? Zabawa na całego i to za pieniądze? Taką pracę mają konstruktorzy w Lego. Obecnie, poszukiwany jest nowy członek ekipy do oddziału firmy na Florydzie.

Master Model Builder to stanowisko, na którym przez cały dzień buduje się nowe modele z klocków Lego. Poza tymi obowiązkami, trzeba też czasem udzielić wywiadu (bo jest to na tyle nietypowy zawód, że dziennikarze często chcą się dowiedzieć nieco więcej o pracy konstruktora). Zatem – składanie klocków i wywiady stanowią w zasadzie całość pracy na tym stanowisku. Prawdziwa praca marzeń, która sprawia, że możesz czuć się dzieckiem przez całą dorosłość, prawda?

Obecnie tematyczny park poświęcony Lego, zlokalizowany na Florydzie poszukuje kolejnego pracownika. Kandydaci mają przygotować własną wersję modelu w oparciu o klocki Lego, nagrać filmik prezentujący własnoręcznie wykonaną pracę i przesłać go do firmy. Najlepsi, zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Podczas nich, każdy kandydat przejdzie szereg testów związanych z umiejętnościami manualnymi, wyobraźnią przestrzenną oraz kreatywnością. Szczęśliwiec, który zdobędzie etat, dołączy do ekipy w nowym roku.

Wymagania są dość nietypowe – nie potrzeba tu specjalistycznego wykształcenia, a poziom znajomości angielskiego musi jedynie wystarczać na rozumienie poleceń. Za to trzeba być uważnym, mieć świetną pamięć i doświadczenie w rękodziele. Trzeba też doskonale znać klocki Lego.

Wynagrodzenie wynosi 12$ na godzinę. Do tego dochodzi ubezpieczenie, opieka medyczna, darmowe wejście na teren parku dla całej rodziny i … zniżka na produkty Lego.

ogłoszenie: florida.legoland.com

Dodaj komentarz

2 komentarze to “Praca marzeń – konstruktor Lego”

  1. Zbigniew napisał(a):

    .Jestem wprost zauroczony tym ze mógłbym wykorzystac swoj potencjał ,gdzie dotad nie miałem gdzie wykazac z wyjatkiem najblizszego otoczenia. Odkad pamietam zawsze mnie podziawiały klocki lego i mam ich całe mnostwo uwielbialem budowac z nich jeszcze nim mialem dzieci i kupno ich było prawie nieosiagalne . Szukałem dojsc jak ktos jechal za granice , sam przywiozłem z Libii ,potem kupowałęm juz dzieciom i siedzielismy godzinami i budowalismu a to hobby pozostało nam do dzis teraz wraz z synem ciagle wymyslamy nowe konstrukcje ,nowe p[omysły co jeszcze można by zrobic i mam ich wiele teraz jak widze moze sie los usmiechnie do mnie i bedę mogl w realu spelnic te wszystkie swoje pomysły Z zawodu jestem technikiem budowlanym, dokladnie cieśla konstrukcyjnym,ale moim marzeniem,ktore oczywiscie w jakis sposob je uzupelniam w inny sposob pracowac jako konstruktor ,Wiele tych pomysłow spelniłem w zaciszu domowym na małych rzeczach .dziekuje.

  2. emigrant napisał(a):

    Konstruktor to człowiek po studiach wyższych projektujący nowe zestawy klocków i zapewniam Panią iż nie zarabia stawki 12 USD/h.

    Stanowisko o którym Pani pisze to zwykły pracownik fizyczny do układania klocków w nowym parku a nie „konstruktor”. Warto nieco podszkolić język angielski… zanim się „przetłumaczy” coś bez sensu.