Osobliwe zawody – kreator koszmarów

wiedzma3 Osobliwe zawody   kreator koszmarówWprawdzie już po Zaduszkach, ale na duchy nigdy nie jest za późno. Z takiego założenia wychodzi John Denley, który zajmuje się zawodowo straszeniem.

O pracy jako zombie czy wiedźma już pisaliśmy – to straszne zawody, ale nie aż tak przerażające jak to czym zarabia na życie John, który zajmuje się tworzeniem miejsc, w których przeżyjecie prawdziwy koszmar. Jego praca polega na planowaniu i budowaniu domów strachów w parkach rozrywek w całym świecie. Projektuje zarówno figury, których wygląd ma przestraszyć zwiedzających jak i tworzy pomysły na wyłaniające się z mroku cienie, czy podstępnie atakujące chichotem duszki. Innymi słowy tworzy całość koncepcji na dom strachu. I świetnie się przy tym bawi.

Kluczem do sukcesu Johna oraz znalezienia przez niego pracy marzeń była pasja z dzieciństwa. Od zawsze lubił horrory – zwłaszcza klasy Z i chciał mieć pracę, w której będzie straszył. Dziś, posiada własną firmę i pasją zarabia na życie. A Ty co kochasz? Czy jesteś w stanie przekuć to w biznes lub zawód?

Dodaj komentarz