Top 10 niezwykłych biurek

mini biurko Top 10 niezwykłych biurek Przy jakim biurku pracujecie? Macie do dyspozycji zwykły blat? A może coś bardziej wyszukanego? Oto 10 najbardziej niezwykłych (ze względu na desing lub cenę) biurek do pracy.

1.Przenośne biurko

przenosne biurko Top 10 niezwykłych biurek Oto biurko, które można ze sobą zabrać w zasadzie wszędzie – takie biurko w walizce. Co ciekawe, dzięki wbudowanym panelom solarnym może zasilać Twojego laptopa nawet na łące!

2.Biurko dla fana Mini Cooper’a

biurko mini Top 10 niezwykłych biurek Kochasz mini? Zatem to biurko byłoby dla Ciebie spełnieniem marzeń. Biurko projektu Glynn Jenkins to po prostu przerobiony Mini z wygodnym fotelem. Cena tego cuda zaczyna się od 4400 $. Każde jedno biurko dostosowywane jest do oczekiwań użytkownika – zatem w zależności od dobranych elementów, cena może wzrosnąć. Biurko jest tak zaprojektowane, by znaleźć miejsce na segregatory, dokumenty i wygodnie służyć właścicielowi. Oczywiście pomalować można je na dowolny kolor. Minus? Jest nieco ciężkie – zatem jeśli macie biuro w kamienicy, na 4 piętrze, bez windy, to lepiej się zastanówcie zanim je zamówicie.

3.Biurko Post – It

biurko post it Top 10 niezwykłych biurek Biurko złożone z wielgachnych żółtych karteczek? A dlaczego nie! Takie biurko przyda się wszystkim, którzy z uporem maniaka lubią robić notatki na wszystkim co im wpadnie w ręce.

4.Futurystyczne biurko z akrylu.

futurystyczne biurko Top 10 niezwykłych biurek Przyznać trzeba, że to biureczko wygląda jak z filmu Science fiction – nie uważacie? Stworzone przez firmę Nüvist wykonane jest z akrylu i może być dostępne w zasadzie w dowolnym kolorze.

future desk Top 10 niezwykłych biurek

5. Biurko lotnicze

lotnicze biurko Top 10 niezwykłych biurek Mebel biurowy dla fanów lotnictwa. Zrobiono je z fragmentu skrzydła samolotu DC-3 z 1944 roku. Douglas Commercial 3 był amerykańskim,jednym z najpopularniejszych samolotów transportowych w latach 30-stych i 40-stych ubiegłego wieku. Biurko zostało stworzone przez projektanta Dolph’a Bode, któy poszczególnych części do niego, szukał na całym świecie. Nie jest może zbyt funkcjonalne, ale na pewno robi wrażenie.

6. Biurko Vision One Chair

vision biurko Top 10 niezwykłych biurek To w zasadzie nie tyle biurko ile stacja robocza przystosowana do korzystania z komputera. Krzesło pochodzi z samochodu Porsche. Poza tym, biurko wyposażono w trzy monitory i zestaw głośników, który przydaje się w pracy osobom, wykorzystującym dźwięk (np. montażystom bądź testerom gier). Sam fotel jest sprzężony z komputerem – zatem siedząca osoba może odczuwać to, co dzieje się na ekranach – fotel działa również jako symulator i pozwala na chwilę odprężenia przy ulubionej grze po całym dniu pracy. Niestety biurko jest dość kosztowne. Jego cena zaczyna się od 400 Funtów.

7. Sony smartfon

biurko sony Top 10 niezwykłych biurek To biureczko od Sony, kiedy jest złożone przypomina wielki i dość płaski smartfon. Po rozłożeniu okazuje się, że ukrywa wbudowany komputer z podświetlaną klawiaturą. Część biurka staje się ekranem. Jest to zatem pomysł do biur niewielkich, w których szef musi zarówno móc pracować, jak i podejmować klientów czy gości i wypada mieć wtedy na czym położyć kawę. Biurko rozsuwa się za pomocą jednego przycisku, a jego autorem jest projektant z Singapuru Zyane Tan. Niestety, w czasach, w których większość z nas używa komputerów przenośnych, nie jest zbyt funkcjonalne.

8.Biurko zegarowe

biurko zegar Top 10 niezwykłych biurek To biurko wygląda jak mechanizm starego czasomierza. Przezroczysta tafla kryje pod spodem skomplikowany mechanizm, który choć służy jedynie do ozdoby, to na pewno wzmaga produktywność. Przynajmniej w dochodzeniu do tego, które koło zębate odpowiada za poruszenie kolejnego.

9. Biurko dla chomika biurowego

drewniane biurko Top 10 niezwykłych biurek Potrzebujesz miliona szuflad i schowków by zająć się wszystkimi swoimi dokumentami? Może zatem spodoba ci się biurko z naturalnego drewna, które posiada mnóstwo schowków i szuflad a mimo to, nadal wygląda niezwykle.

10. Nietypowa wyspa

plastyczna wyspa Top 10 niezwykłych biurek Niekiedy nie ma miejsca czy możliwości na to, by każdy posiadał indywidualne, własne biurko, ale wyspy przy których siedzi cały team wcale nie muszą być nudne. Ta ze zdjęcia powyżej wygląda na tyle ciekawie, że odmieni każdą biurową przestrzeń.

A które biurko Ty wybierasz?

Dodaj komentarz

One Response to “Top 10 niezwykłych biurek”

  1. Bea says:

    Fantastyczne! Szczególnie biurko zegarowe.