Przenośne biurko – dla pracujących zdalnie

Pracować zdalnie można we własnym domu, ale ileż można wytrzymać w samotności i bez ludzi. Można również korzystać z ofert biura na godziny – coworking staje się coraz bardziej popularny i daje możliwość pracy w towarzystwie. Niestety, zwiększa koszty utrzymania. Wreszcie można pracować w kawiarni – to jednak oznacza hektolitry kawy i niekoniecznie swobodę skupiania się. Praca pod chmurką jest kolejnym rozwiązaniem, ale z laptopem na kolanie może nie być wygodnie. Może zatem przydałoby się Wam przenośne, walizkowe biureczko?

Za projekt przenośnego biurka odpowiada KANZ Outdoors – Field Power Desk to skrzyneczka o wymiarach 30 cm x 65 cm x 38 cm, która po rozłożeniu, okazuje się być wysokim na 66 cm biurkiem. Poza schowkami i blatem, zawiera również listwę zasilającą oraz lampkę – w razie gdybyśmy mieli dostęp do elektryczności w naszym plenerze (co nie jest takie znów nietypowe – można korzystać z takie biurka na przykład na polu campingowym). Oczywiście, jeśli chcielibyśmy korzystać z biura w zupełnej głuszy, też jest to możliwe – pod biurkiem ukryto bowiem baterie litowo – jonowe, które mogą służyć do zasilania a z boku umieszczono panele solarne. Może nie wystarczą one do zasilenia laptopa, ale dla ledowej lampki będą jak znalazł.

W zależności od pojemności baterii (wystarczających na 3 lub 6 godzin pracy), biurko kosztuje 1995$ lub 2495$. Nie jest to mało, ale jaka wygoda!

Źródło:http://kanzoutdoors.com