Bezpłatna pomoc w tworzeniu CV

CV pomoc Bezpłatna pomoc w tworzeniu CVNa rynku mamy wiele firm (i freelancerów), którzy oferują odpłatne usługi tworzenia Curriculum. Nie każdego jednak na to stać. Osoba bezrobotna, która musi liczyć się z każdym groszem, nie może pozwolić sobie na to, by wydać nawet kilkanaście złotych na „podrasowanie” swojej aplikacji. Na szczęście Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia wprowadziło kilka dni temu nową usługę, pozwalającą na bezpłatne poprawienie swojego CV.

W ramach usługi, osoba potrzebująca pomocy w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych może skorzystać z:

 • Korekty przesłanego CV
 • Zredagowania i opracowania graficznego nowego CV lub LM w oparciu o dane zawarte w formularzu oraz dodatkowe informacje przekazane przez Klienta
 • Tłumaczenia CV na język angielski

Z usługi można skorzystać za pomocą internetu, a czas oczekiwania na poprawione CV to zaledwie 3-5 dni. Aby skorzystać z pomocy wystarczy wypełnić formularz online. Co ważne, nie trzeba być osobą bezrobotną, by móc skorzystać z pomocy organizacji.

Co sądzicie o takiej formie pomocy dla osób poszukujących pracy?

Dodaj komentarz

3 Responses to “Bezpłatna pomoc w tworzeniu CV”

 1. Kontakt do infopraca? says:

  Witam,

  Jestem właśnie w trakcie poszukiwania firmy, która bezpłatnie pomaga w poprawie CV. Na jaki adres/ telefon mogę się z Państwem skontaktować w tej sprawie bo na stronce nie mogę znaleźć?
  Pozdrawiam

 2. Pensja says:

  Ale wy jestescie rozjebani! 1500 zl brutto miesiecznie w kazdej ofercie jaka posiadacie przy wymaganiach typu SEP itp! Gorzej niz bezczelnosc. Ja mam pensje 1500 miesiecznie ale FUNTOW podczas takich samych wydatkow co w Polsce. A dodam, ze to najnizsza pensja tutaj. Spalic ten wasz namiot!