20.000 miesięcznie i limuzyna?

szkocka 20.000 miesięcznie i limuzyna? Czy takie wynagrodzenie jak w tytule by Cię satysfakcjonowało? A jeśli pracodawca dorzuci do tego limuzynę na Twój użytek i możliwość obcowania z celebrytami? Brzmi jak praca marzeń? Otóż to oferta pracy a stanowisku „konsula szkockiej” – czyli ambasadora marki Ballantines. Praco – reklama, która pozwala jednak zwycięzcy konkursu podreperować domowy budżet dość solidnie.

Oczekiwania wobec kandydatów jak zwykle niewielkie – wiek powyżej 1 lat, szerokie umiejętności interpersonalne i znajomość etykiety. Prawdopodobnie – ze względu na dostęp do cele brytów, ogłada również będzie mieć znaczenie.

W pierwszym etapie należy zalogować się na specjalnie utworzonej stronie – zostankonsulem.pl i zostawić swoje dane i zdjęcie. Potem konieczne będzie nagranie filmiku i przekonanie do siebie „komisji rekrutacyjnej” – na końcu spotkanie i odegranie scenek, które zada komisja. Na końcu 3 wybrane osoby zostaną poddane tajemniczym „próbom” (ciekawe czy będzie test możliwości organizmu na tolerancje „szkockiej”).

Co ciekawe – na stronie nie ma regulaminu, zatem przesyłanie swoich danych może być cokolwiek ryzykowne… no ale – do odważnych świat należy!

Dodaj komentarz

2 Responses to “20.000 miesięcznie i limuzyna?”

  1. Izyda says:

    Gdyby ktoś nie myślał obiektywnie ,na pewno skusiłby się na taką ofertę ,dlatego interakcja i komunikacja jest niezbędna .Godzić się z prawdą -to przyjąć odpowiedzialność za swój wybór .Hm-podjęcie decyzji -to przyglądanie się notabene dwóm stroną -jakby nie było konfliktu .A gdzie tu równouprawnienie 20.000 miesięcznie i limuzyna .Zdarza się ,że to co jedna osoba ,może uważać za uczciwe ,komuś innemu moze się tak nie wydać ..Czy czasem drzewa ,nie zasłaniają komuś lasu ?

  2. PietereQ says:

    literowke macie jak moze byc wiek powyzej 1 roku ? xD w taki razie jedno roczne dziecko moze byc konsultantem szkockiej hehe xD celebrytow razem chyba to jaksi dyslektyk pisal ;p

    Izyda ma troche racji