Strzel do szefa z AK-47

Chciałbyś mieć możliwość oddana strzału do własnego szefa? I to nie z laserowego paintballa czy nawet z soft gun’a ale z prawdziwej, ostrej broni? Taką opcję otrzymał pracownik Texas Armoring, który do swojego szefa strzelał z AK-47.

Pracownik nie strzelał jednak dlatego, że szefa wyjątkowo nie lubi (choć trudno tak naprawdę ocenić dlaczego akurat ten dostał taką „szansę”), ale po to, by zademonstrować jakość nowych szyb kuloodpornych produkowanych przez firmę.

Trent Kimball, szef firmy uznał, że najlepiej pokaże jakość swoich szyb, jeśli zaryzykuje życie – trzeba być naprawdę pewnym produktu, by tak zrobić, prawda? Eksperymenty były dwa. Najpierw pracownik (Lawrence Kosub) mógł oddać trzy serie z karabinku do szefa schowanego za kuloodporną szybą (powyżej). Kilka miesięcy później, podobną akcję zrobiono już z Land Roverem, którego również prowadził szef firmy. Wszystko udokumentowano i wykorzystano jako narzędzie wirusowego marketingu – kto z nas nie odpali filmiku, w którym pracownik bezkarnie strzela do swojego szefa?

Oczywiście nie radzimy próbować strzelać do szefa z ostrej broni bez szyb Texas Armoring – może się to bowiem źle skończyć i dla Ciebie i dla szefa. A jeśli już koniecznie chcesz wyładować swoją frustrację na przełożonym, lepiej zaprosić do na laserowego paintballa.