Karaiby i praca na luksusowym statku?

na statkach Karaiby i praca na luksusowym statku? W naszym serwisie pojawiła się oferta pracy, która może być dla wielu pracą marzeń – Karaiby, słońce, SPA i luksusowy pasażerski statek. Chętni?

Jeśli lubisz podróżować i nie boisz się ciężkiej pracy a także masz doświadczenie w sektorze SPA&Beauty, być może jest to oferta właśnie dla Ciebie. Do pracy na luksusowym statku poszukiwani są bowiem pracownicy z kwalifikacjami związanymi z zapewnianiem gościom pełni komfortu podczas rejsu. Szczególnie poszukiwani są:

  • fryzjerzy, stylistki paznokci, kosmetyczki
  • trenerzy fitness
  • masażyści
  • specjaliści z zakresu medycyny chińskiej oraz akupunktury

Praca polegać ma na obsłudze klienta w ramach swoich specjalizacji zawodowych. Praca na statkach pasażerskich tonie turystyczny rejs a praca – zatem trzeba nastawić się na obsługę klienta na najwyższym poziomie i sporo pracy. Jednak warunki pracy wynagradzają to, że na pracowników czeka sporo zajęć. Poza tym, pracując na statku zakwaterowanie i wyżywienie jest w gestii armatora. Wszystkich chętnych do pracy na statkach pasażerskich i zwiedzanie Karaibów zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Dodaj komentarz

One Response to “Karaiby i praca na luksusowym statku?”

  1. emigrant napisał(a):

    Polecam poogladać film o warunkach pracy na takim rejsowcu. Płaca w wysokości ~600-700 euro, harówa po 12 godzin dziennie i „darmowe zakwaterowanie” tj miejsce w 2 osobowej kajucie o powierzchni 2m2